Po tėviškės dangum susibūrė beinoraviškiai
2025 m. Rugpjūčio 25
d.
Kraštiečių šventė „Po tėviškės dangum“ Beinoravoje vyko 3 dienas. Rugpjūčio 22 d. renginys prasidėjo iškilmingu vėliavos įnešimu ir himnu. Pagerbti jubiliejai, pasveikinti būsimi pirmokai. Vaikus linksmino animatoriai iš Paįstrio, koncertavo Antanas Damaševičius, ansamblis „Atgaiva“ ir Jūratė Miliauskaitė. Vakaro pabaigoje dangų nušvietė įspūdingas lazerių šou.
Kitą dieną vyko vasaros sporto šventė, kurioje dalyvavo sportininkai iš Beinoravos ir aplinkinių kaimų. Rungtys: krepšinis, futbolas, tinklinis, bėgimas, smiginis, šaškės, stalo tenisas, svarsčiai, rankų lenkimas. Dalyviai buvo apdovanoti, vaišinosi koše, vaikai džiaugėsi batutu.
Paskutinę šventės dieną Dapšionių bažnytėlėje vyko Dievo Apvaizdos atlaidai, po kurių visi susitiko agapėje, koncertavo ansamblis „Atgaiva“.
Informacija ir nuotraukos Beinoravos kultūros namų
Paskutinis atnaujinimas: 2025-08-25 15:10:42