Pociūnėlių septintokai gyvenimo įgūdžių mokėsi Radviliškio priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje
2023 m. Spalio 24
d.
Radviliškio rajono Pociūnėlių pagrindinės mokyklos septintos klasės moksleiviai 2023 m. spalio 19 d. lankėsi Radviliškio priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje. Čia jie dalyvavo gyvenimo įgūdžių pamokoje.
Gaisrinės darbuotojai maloniai sutiko ir labai įdomiai papasakojo gaisrinės istoriją apie tai, kaip reikia saugiai elgtis namuose ir kitose patalpose, kad būtų išvengta gaisrų ir skaudžių padarinių. Vaikai su džiaugsmu ir neslepiamu susidomėjimu pasimatavo ugniagesių šalmus. Ugniagesiai pademonstravo, kaip veikia aliarmo signalas, parodė gaisrinės automobilius. Vaikai automobilius smalsiai apžiūrinėjo, buvo įlipę į jų vidų. Ne vienas sakė, kad užaugęs bus gaisrininkas. Ugniagesiai palinkėjo, kad vaikai būtų drausmingi, pareigingi, daug sportuotų, judėtų, nes ugniagesio profesiją renkasi atkaklūs, drąsūs, ištvermingi ir atsakingi žmonės.
Netradicinėje aplinkoje (priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje) vykusi pamoka suteikė moksleiviams žinių apie ugniagesių gelbėtojų darbą, vaikai susipažino su pirminėmis gaisro gesinimo ir gelbėjimo priemonėmis bei specialia gaisrų gesinimo ir gelbėjimo technika, sužinojo, kaip elgtis kilus gaisrui, kaip apsaugoti save ir kitus. Buvo ugdomos pažinimo, komunikavimo, socialinė, emocinė ir sveikos gyvensenos kompetencijos.
Ligita Norgailė, Radviliškio rajono Pociūnėlių pagrindinės mokyklos gyvenimo įgūdžių dalyko mokytoja
Paskutinis atnaujinimas: 2023-10-24 08:20:33