Pasirinkite kalbą

Naujienos

Pociūnėliuose įžiebta eglutė ir surengtas padėkos vakaras

2023 m. Gruodžio 14 d.


Gruodžio 13 d. Pociūnėlių miestelyje surengti du šventiniai renginiai. Abu sulaukė nemažo būrio dalyvių! 

Miestelio centre pavakarę įžiebta eglutė! Dailią žaliaskarę padovanojo pociūnėliečiai Jūratė ir Jurgis Bilevičiai. Eglutę papuošė Skėmių seniūnijos darbuotojai. Eglutės įžiebimo šventėje dalyvavo ir vaikai, ir suaugusieji. Buvo smagu kartu su Kalėdų Seneliu ir Meškute pažaisti, pašokti, paišdykauti. O kur dar Kalėdų Senelio dovanos mažiesiems ir šventiniai palinkėjimai visiems!

Vėliau Pociūnėlių kultūros namuose vyko Skėmių seniūnijos padėkos vakaras. Padėkota tiems, kas nuoširdžiai dirbo, kas ypatingai stengėsi dėl kitų, kas myli savo kraštą. Svečiavosi Lietuvos Respublikos Seimo narys Antanas Čepononis ir jo padėjėja Jolanta Margaitienė. Jie įteikė padėkas Skėmių seniūnijos seniūnei Ingridai Gladkienei ir vyresniajai buhalterei Ritai Glebauskienei. Seniūnė Ingrida Gladkienė ir jos pavaduotojas Kastytis Januševičius padėkas ir atminimo dovanėles įteikė keliolikai Skėmių ir Pociūnėlių krašto žmonių, tarp kurių ir buvęs Lietuvos Respublikos Seimo narys, skėmietis Aurimas Gaidžiūnas. Pasveikintos Skėmių ir Pociūnėlių seniūnaitės.

Padėkos vakarą surengė Skėmių seniūnija, seniūnė Ingrida Gladkienė. Renginį vedė ir dainavo Pociūnėlių kultūros namų kultūros specialistas Domas Dveilis. Šoko Domo vadovaujamas kolektyvas iš Tyrulių. Šventiniais meduoliais visus vaišino Pociūnėlių šeimininkės. Koncertavo grupė „Balius“. Kultūros namuose buvo galima apžiūrėti Eglės Poškutės-Zavišienės, kilusios iš Pociūnėlių, kūrybinius darbus, kurie sukurti naudojant epoksidinę dervą.

Džiugi eglutės įžiebimo šventė ir jaukus padėkos vakaras dalyviams paliko puikių prisiminimų! 

Roma Buivydienė, Pociūnėlių miestelio bendruomenės narė

Paskutinis atnaujinimas: 2023-12-14 16:29:36