Pociūnėliuose surengtas merginų 3x3 krepšinio turnyras
2025 m. Lapkričio 27
d.
Jaunimas Pociūnėliuose mėgsta žaisti krepšinį. Lapkričio 26 d. surengtas merginų 3x3 krepšinio turnyras, skirtas Lietuvos kariuomenės dienai paminėti.
Turnyre varžėsi dvi Sidabravo ir viena Pociūnėlių merginų komandos. Nugalėtojos – pociūnėlietės! Joms įteikta sporto taurė. Antrąją vietą iškovojo Sidabravo I komanda, o trečiąją – Sidabravo II komanda. Visos krepšinio žaidėjos apdovanotos medaliais. Prizus skyrė Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro sporto skyrius. 3x3 krepšinio turnyrą organizavo Arūnas Čižauskas, Skėmių seniūnijos sporto renginių organizatorius, ir Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro sporto skyrius. Teisėjavo pociūnėlietis Algimantas Šemežys.
Pociūnėliuose įvykęs sporto renginys – prasminga veikla jaunimui bei priminimas apie vieną iš svarbiausių Lietuvai dienų.
Roma Buivydienė, Pociūnėlių miestelio bendruomenės narė
Nuotraukos Romos Buivydienės
Paskutinis atnaujinimas: 2025-11-27 14:01:59