Pasirinkite kalbą

Naujienos

Pociūnėliuose – šventė vaikams „Sudie, vasarėle“

2024 m. Rugpjūčio 30 d.


Rugpjūčio 29-osios popietę Pociūnėlių miestelio centre, prie kultūros namų, skambėjo muzika ir vaikų juokas – čia vyko šventė „Sudie, vasarėle“. Renginį organizavo Baisogalos kultūros centro Pociūnėlių kultūros namai ir Skėmių seniūnija.

Šventę vedė renginių organizatorius Domas Dveilis. Jis kvietė vaikus šokti, žaisti, linksmintis kartu su tėveliais. Vaikų laukė smagios pramogos: „Piratų mankšta“, batutas, muilo burbulai, žaidimai ant žolės, susitikimas ir fotosesija su Meškinu. Kiekvienas vaikas galėjo pasirinkti tą veiklą, kuri jam labiausiai patinka, todėl nuobodžiaujančių nebuvo.

Su vaikais ir jų tėveliais šiltai bendravo Skėmių seniūnijos seniūnė Ingrida Gladkienė. Ji pasveikino visus artėjančių mokslo metų proga, įteikė dovanėles būsimiems pirmokams. Seniūnė visus vaišino kukurūzų spragėsiais, kuriuos čia pat pati ir gamino. Ji suspėjo kartu su visais pašokti, dalyvauti fotosesijoje.

Daugybę džiugių šventinių akimirkų išgyveno visi, kas atėjo į renginį! Pociūnėliečiai ir miestelio svečiai smagiai atsisveikino su iškeliaujančia vasara! 

Roma Buivydienė, Pociūnėlių miestelio bendruomenės narė

Paskutinis atnaujinimas: 2024-08-30 10:39:50