Polekėlėje prieš rugiapjūtę skambėjo dainos
2023 m. Liepos 19
d.
Liepos 14 d. Polekėlės bendruomenės namų kiemelyje įvyko Polekėlės kaimo ir kapelų sambūris „Su muzika ir dainomis rugiapjūtę pradėsime“, į kurį susirinko gausus būrys žmonių.
Šventėje sulaukta ir garbingų svečių – Lietuvos Respublikos Seimo nario Antano Čepononio ir Radviliškio rajono savivaldybės mero Kazimiero Račkauskio.
Muzikos ir šokio sūkuryje drauge su Polekėlės gyventojais ir svečiais sukosi Radviliškio kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Radvija“ (vad. J. Stakvilevičienė), Šiaulėnų kultūros namų pramoginės muzikos kapela „Šušvė“ (vad. K. Norys), Tytuvėnų kultūros centro Šedbarų skyriaus liaudiškos muzikos kapela (vad. S. Butkus), Šiaulėnų kultūros namų linijinių šokių grupė „Akimirka“ (vad. R. Baškevičienė), Pasvalio kultūros centro Joniškėlio skyriaus moterų ansamblis „Ramunėlė“ (vad. N. Stepulienė), Polekėlės bendruomenės kapelos „Poleka“ ir „Vakaruška“ (vad. V. Lipskienė), Tyrulių pramogų ir šokių salės liaudiškų šokių kolektyvas (vad. D. Dveilis).
Šventę vedė Tyrulių pramogų ir šokių salės vadovas Domas Dveilis, vakaronėje visus linksmino muzikantai Vacys ir Arminas.
Renginį finansavo LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.
Rėmėjai ir partneriai: S. Krivicko IĮ „Fasma“, Tyrulių seniūnija, IĮ „Monikos gėlės“, UAB „Termosrovė“, VšĮ Radviliškio rajono paramos centras, leidžiantis savaitraštį „Radviliškio kraštas“, AB „Kauno alus“ akcininkas R. Bakutis.
Polekėlės bendruomenė dėkoja visiems, prisidėjusiems prie šventės organizavimo, už geranoriškumą, finansinę ir moralinę paramą.
Polekėlės bendruomenės informacija ir nuotraukos
Paskutinis atnaujinimas: 2023-07-19 09:21:08