Naujienos
- Titulinis
- Naujienos
Spalio 3 dieną Radviliškio rajone pradedamas šildymo sezonas švietimo, gydymo bei socialinių paslaugų įstaigose. Tai numatyta Radviliškio rajono savivaldybės mero Kazimiero Račkauskio pasirašytame potvarkyje. Ši priemonė yra būtina siekiant užtikrinti komfortišką aplinką vaikams, pacientams ir socialiai pažeidžiamoms gyventojų grupėms, ypač artėjant šaltajam metų sezonui.
„Mūsų tikslas – pasirūpinti, kad visi, besilankantys švietimo, gydymo ir socialines paslaugas teikiančiose įstaigose, galėtų jaustis patogiai. Tai ypač svarbu vaikams, senjorams ir ligoniams, kurie yra jautresni aplinkos temperatūros pokyčiams“, – teigia meras K. Račkauskis.
Nors daugiabučiuose gyvenamuosiuose namuose šildymo sezono pradžia dar nepaskelbta, tačiau tokių namų gyventojai turi teisę patys nuspręsti, kad jų daugiabutyje šildymas būtų įjungtas anksčiau negu Savivaldybėje paskelbta oficiali šildymo sezono pradžia. Kad daugiabutis būtų pradėtas šildyti anksčiau, tam turi pritarti daugiau negu pusė namo gyventojų.
Radviliškio rajono savivaldybės administracijos informacija
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196, Radviliškis
(0 422) 69 003
informacija@radviliskis.lt
Pranešti apie korupciją
Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais.
Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine.
Kad veiktų užklausos forma, naudojame sistemą „Google ReCaptcha“, kuri padeda atskirti jus nuo interneto robotų, kurie siunčia brukalus (angl. spam) ir panašaus tipo informaciją.
Taigi, kad šios užklausos forma užtikrintai veiktų, jūs turite pažymėti „Sutinku su našumo slapukais“.
Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.
Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
| Pasirinkimas | Paaiškinimas |
|---|---|