Pasirinkite kalbą

Naujienos

Projektas „Moterų ratas“ – emocinei sveikatai ir bendrystei

2025 m. Rugsėjo 10 d.


Jau ketvirtus metus vykdomas projektas „Moterų ratas“ suburia moteris, siekiančias stiprinti savo emocinę sveikatą, atrasti vidinės stiprybės šaltinius ir patirti bendrystę. Projekte dalyvauja apie 16–20 moterų, o veiklos įvairios ir turiningos.

Šią vasarą dalyvės jau spėjo sudalyvauti paskaitoje su psichologe, o visai neseniai – išvykti į pasiplaukiojimą baidarėmis ir patirti nakvynę jurtose. Bendros veiklos, žaidimai prie laužo, muzika ir šiltas buvimas drauge sukūrė ypatingą bendrumo atmosferą. Rugpjūčio pabaigoje moterys emocinei sveikatai gerinti dalyvavo pirties edukacijoje. 

Projektas tęsiasi toliau – laukia dar kelios paskaitos, funkcinės treniruotės bei kitos veiklos, kurios padės sustiprinti ne tik emocinę, bet ir fizinę sveikatą.

„Moterų ratas“ – tai saugi erdvė dalintis patirtimis, augti kartu ir stiprinti moterišką bendrystę.

Kutiškių daugiafunkcio centro informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2025-09-10 13:35:46