Pasirinkite kalbą

Naujienos

Radviliškiečiai dalyvavo Raseiniuose vykusiose respublikinėse žmonių su negalia varžybose

2026 m. Gegužės 28 d.


Gegužės 27 dieną 8 Radviliškio rajono asmenų su negalia draugijos nariai dalyvavo tradicinėse respublikinėse žmonių su negalia varžybose „Sportuokime drauge“. Buvo organizuotos 6 sportinės rungtys: bočia, „kopėtėlės“, kornholas, mini pneumatinis šaudymas, kamuoliuko takas ant balansavimo lentos ir slalomas vežimėliais. 

Savo pasiektais rezultatais esame labai patenkinti. Mūsų bočios žaidimo komanda (Birutė Tamonienė, Romaldas Nyderis ir Česlovas Turčinskas) tapo šių varžybų čempionais ir pasipuošė aukso medaliais ir pirmos vietos taure. Be šio medalio Č. Turčinskas užėmė 3 vietą „kopėtėlių“ rungtyje. Mariui Matuzevičiui pavyko iškovoti dvi pirmas vietas. Jis taikliausiai šaudė ir mėtė kornholo maišelius. Irena Vilniuvienė pelnė du antros vietos medalius „kopėtėlių“ ir kornholo rungtyse. 

Varžyboms pasiruošta įgyvendinat Radviliškio rajono savivaldybės iš dalies finansuojamą sporto projektą „Negalia – ne kliūtis sportuoti“. 

Irena Vilniuvienė, Radviliškio r.  asmenų su negalia draugijos pirmininkės pavaduotoja

Paskutinis atnaujinimas: 2026-05-28 11:32:56