Pasirinkite kalbą

Naujienos

Radviliškiečiai Lietuvos jaunimo čempionato nugalėtojai

2026 m. Kovo 10 d.


Kovo 7 dieną Skuode vyko Lietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionatas. Jame dalyvavo 168 sportininkai iš visos Lietuvos. Radviliškiui atstovavo Baisogalos gimnazijos moksleiviai, sporto klubo „Body Lab“ sportininkai ir rankų lenkikai iš Radviliškio rankų lenkimo sporto klubo. Mūsų rajono komanda buvo gausiausia – 40 sportininkų, kuriems pavyko surinkti daugiausiai taškų – 396. Kaip jau įprasta – užimta pirma komandinė vieta. Antrąją vietą su 298 taškais iškovojo Veiviržėnų komanda, trečios vietos taurė atiteko Šilutės sportininkams (229 taškai). 

Mūsų klubo sportininkai iškovojo 30 medalių: 10 aukso, 14 sidabro ir 3 bronzos. Gabija Kaminskaitė, Markas Radinas, Liutauras Astrauskas ir Žanas Dapkevičius iškovojo po bronzos medalį. Žygimantas Danilevičius ir Mykolas Urba į namus parsivežė po sidabro medalį. Monika Bendžiūnaitė pelnė sidabro ir bronzos medalį. Po du sidabro medalius iškovojo Nedas Januška, Dovydas Svetikas, Miglė Dainelytė ir Dileta Damašickytė. Augustas Glinskis užėmė pirmą ir trečią vietas. Austėja Kaminskaitė, Ugnė Jociūtė ir Modestas Juodis pelnė po aukso ir sidabro medalį. Geriausiai šiame čempionate sekėsi Justinui Kairiui, Vytarui Aleknai ir Smiltei Elsukovaitei. Jie buvo stipriausi savo amžiaus grupėje ir svorio kategorijose ir, kovodami abiem rankomis, pelnė po du aukso medalius. S. Elsukovaitė, varžėsi su visomis sportininkėmis dėl stipriausios vardo. Kaire ranka užėmė antrą vietą, o dešine – iškovojo 3 vietą. 

Čempionatui pasiruošta įgyvendinant Radviliškio r. savivaldybės iš dalies finansuojamą sporto rėmimo projektą. 

Radviliškio rankų lenkimo sporto klubo informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2026-03-10 11:44:04