Pasirinkite kalbą

Naujienos

Radviliškiečiai minėjo Gedulo ir vilties dieną

2023 m. Birželio 16 d.


Birželio 14 d. Radviliškyje, prie Trijų kryžių ir kompozicijos „Skausmo ir kančių kelias“ memorialo vyko Gedulo ir vilties dienos minėjimas. Jautriame renginyje savo dainomis susirinkusiųjų širdis šildė Radviliškio miesto kultūros centro tremtinių ir politinių kalinių choras „Versmė“ (vad. Rasa Gasiūnienė, koncertmeisterė Vera Silickaja), atlikėjos Juta Gudanytė ir Smiltė Kadžiulytė (vadovai: Sonata Markušenkienė ir Mantas Markušenka) bei Šiaulių rajono savivaldybės Gilaičių filialo Kušių salės instrumentinis vokalinis Birutės ir Kristinos duetas.  Minėjime savo prisiminimais ir kiekvieno širdį palietusiomis eilėmis dalinosi Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos, Radviliškio skyriaus vadovė Stasė Janušonienė. Radviliškio rajono savivaldybės meras Kazimieras Račkauskis ir administracijos direktorė Eglė Ivanauskytė padėjo gėlių puokštę ir uždegė žvakes prie Trijų kryžių memorialo, skirto atminti visus, kurie 1941–1952 metais buvo ištremti iš savo gimtųjų kraštų ir nebegrįžo atgal. Renginyje dalyvavo ir apie visai Lietuvai skaudžius įvykius kalbėjo LR Seimo narys Antanas Čepononis.

Dėkojame visiems susirinkusiems į kiekvienam lietuviui svarbios dienos minėjimą. 

Radviliškio miesto kultūros centro informacija ir nuotraukos

Paskutinis atnaujinimas: 2023-06-16 10:26:15