Pasirinkite kalbą

Naujienos

Radviliškiečiai varžėsi stalo teniso turnyre „ŠSPC pavasario taurė“

2023 m. Balandžio 27 d.


Balandžio 23 d. į Radviliškio sporto areną rinkosi stalo teniso entuziastai ir gerbėjai. Čia buvo surengtas stalo teniso turnyras „ŠSPC pavasario taurė“. Sportininkai varžėsi keturiose grupėse: vaikinų iki 25 m., moterų, vyrų iki 59 m., senjorų.

Vaikinų grupėje I vietą laimėjo Nojus Boreika. II vieta atiteko Raimondas Monkevičius, o III vietoje – Vilius Alekna.

Moterų grupėje geriausiai sekėsi Linai Našlėnienei, kuri iškovojo I vietą. II vieta atiteko Nijolei Veseckienei, o III vieta – Gabrielei Noreikaitei.

Vyrų grupės nugalėtojai: I vieta – Daumantas Burba, II vieta – Ovidijus Barauskas, III vieta – Erikas Blėdis.

Senjorų grupėje Antanas Mažučiūnas laimėjo I vietą, II vietą – Viktoras Giedra, III vieta atiteko Petrovičiui Prichotkai.

Turnyro metu buvo pasidžiaugta Radviliškio stalo teniso komandos pasiekimais Lietuvos stalo teniso 3-ioje lygoje, kurios finalas vyko balandžio 22 d. Širvintose. Joje varžėsi 48 komandos, o radviliškiečių komanda užėmė garbingą 12 vietą. Šiose varžybose

Radviliškiui atstovavo Antanas Mažučiūnas, Viktoras Giedra, Daumantas Burba ir Ovidijus Barauskas.

Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Sporto skyriaus informacija ir nuotraukos

Paskutinis atnaujinimas: 2023-04-27 15:15:06