Pasirinkite kalbą

Naujienos

Radviliškiečių atletų patirtis Europos čempionate

2022 06 21


Birželio 17–19 dienomis Čekijos sostinėje, Prahoje, vyko karatė varžybos „EKF Junior, Cadet & U21 Championships 2022 – Prague“. Europos čempionatas vyksta vieną kartą per metus ir jame dalyvauja patys stipriausi kiekvienos Europos šalies atstovai. 

Čempionate varžėsi 1084 dalyviai iš 48 šalių. Varžybose dalyvavo 15 stipriausių Lietuvos sportininkų, iš kurių ir 4 Radviliškio miesto atletai: Melita Mikalevičiūtė (Cadet Kumite Female 54+kg), Meda Valiukaitė (Junior Kata Female), Klaidas Kazakevičius(Junior Kata Male) ir Matas Laukys (Junior Kumite Male 68 kg).

Pirmąją varžybų dieną pirmieji pasirodė Meda Valiukaitė ir Klaidas Kazakevičius. Kad ir kaip būtų gaila, bet teko pripažinti varžovų pranašumą. Vėliau pasirodė Melita Mikalevičiūtė kumitė rungtyje. Deja, pirmoje kovoje susitikusi su Švedijos atstove, Melita pralaimėjo rezultatu 3:3 ir į kitą varžybų etapą pateko Švedijos atstovė.

Antrąją dieną dalyvavo Matas Laukys, kuris jau pirmoje kovoje susitiko su stipriu Belgijos atstovu. Kovą Matas pralošė rezultatu 3:0 Belgijos atstovo naudai. Gaila, Mato varžovas nepratempė Mato iki paguodos rato, taigi Matui varžybos baigėsi.

Nors šįkart sekėsi prasčiau, visi sportininkai nuo kovos aikštelės nulipo pasisėmę patirties ir pasimokę iš savo klaidų toliau ruošis ateinančioms kito sezono varžyboms.

Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Sporto skyriaus informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2022-06-21 20:04:44