Pasirinkite kalbą

Naujienos

Radviliškiečių pergalės atvirajame Mažeikių rankų lenkimo čempionate

2023 m. Lapkričio 21 d.


Šių metų lapkričio 18 dieną dešimt Radviliškio rankų lenkimo sporto klubo narių dalyvavo atvirajame Mažeikių rankų lenkimo čempionate. Į namus dalyviai grįžo su medaliais. Varžomasi buvo mėgėjų, jaunimo, veteranų ir suaugusiųjų kategorijose.

Justinas Kairys, dalyvaudamas jaunimo ir suaugusiųjų kategorijose, iškovojo vieną aukso, du sidabro ir vieną bronzos medalį. Ramūnas Jarošas su Gediminu Butkumi pelnė po vieną aukso ir sidabro medalį. Danielius Ziabkinas iškovojo pirmą ir antrą vietas. Klubo prezidentas Vitalijus Survila veteranų, sveriančių daugiau negu 95 kg, grupėje užėmė dvi trečiąsias vietas. Irena Vilniuvienė absoliučioje svorio kategorijoje moterų veteranių grupėje abiem rankom iškovojo sidabro medalius. Vita Rimšienė ir Renalda Survilaitė pelnė bronzos medalius. Austėja Baravykaitė dalyvavo mėgėjų grupėje ir užėmė dvi trečiąsias vietas. Geriausiai šiame čempionate sekėsi Ingridai Blinstrubienei. Ji moterų veteranių grupėje buvo stipriausia ir iškovojo du aukso medalius, o kovodama suaugusiųjų grupėje, kategorijoje +65 kg, užėmė antrąsias vietas. Pasibaigus visų kategorijų prizininkų kovoms, atros vietos taurė atiteko I. Blinstrubienei.

Radviliškio rankų lenkimo sporto klubo informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2023-11-21 11:49:48