Pasirinkite kalbą

Naujienos

Radviliškiečių pergalės Lietuvos neįgaliųjų žaidynėse

2022 m. Spalio 17 d.


Spalio 14 dieną Kauno rajone, Garliavoje, vyko jau 14-osios Lietuvos neįgaliųjų žaidynės. Jose dalyvavo daugiau nei 400 sportininkų su negalia iš visos Lietuvos. Šiemet Radviliškiui atstovavo 11 Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos narių. 

Po sunkių ir įtemtų kovų radviliškiečiai pelnė 8 medalius – 4 aukso, 1 sidabro ir 3 bronzos. Labai gerai šiemet sekėsi sportininkams, turintiems intelekto negalią: Jolita Mockutė pelnė aukso medalį už baudų metimus į krepšį, o Algis Petračiūnas tapo čempionu žaisdamas šaškėmis. Puikiai pasirodė ir rankų lenkikai: svorio kategorijoje iki 60 kg kaire ranka Eugenija Mončauskienė užėmė antrą vietą, o dešine – pelnė aukso medalį. Tarp moterų, sveriančių daugiau negu 60 kg, Irena Vilniuvienė kaire ranka užėmė trečiąją vietą, o, lenkdama dešine ranka, tapo žaidynių čempione. Du bronzos medalius pelnė Marius Matuzevičius – rankų lenkime tarp vyrų, sveriančių daugiau negu 80 kilogramų, dešine ranka užėmė trečiąja vietą. Bronza pelnyta ir daugiausiai dalyvių pritraukiančioje smiginio rungtyje.

Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2022-10-17 13:24:19