Radviliškietė G. Tverskytė – tarptautinio moterų imtynių turnyro nugalėtoja
2025 m. Gruodžio 8
d.
Gruodžio 5–7 d. Lenkijoje (Boguszow-Gorce) vyko tarptautinis moterų imtynių turnyras „Heros Lady Open 2025“, kuriame dalyvavo komandos iš Serbijos, Vengrijos, Rumunijos, Latvijos, Lenkijos, Vokietijos, Švedijos, Suomijos, Austrijos, Norvegijos, Estijos, Čekijos, Anglijos, Ukrainos, Prancūzijos ir Lietuvos.
Radviliškio ŠSPC ir „Radviliškio laisvūnas“ imtynininkė Greta Tverskytė suaugusiųjų grupėje tapo nugalėtoja svorio kategorijoje iki 72 kg. Greta aiškia taškų persvara nugalėjo vokietę A. Landgraf ir lenkę A. Rosinka. Finale 5-1 nugalėjo vengrę M. Munk.
Varžybos iš dalies finansuojamos iš Radviliškio rajono savivaldybės biudžeto pagal Sporto projektų finansavimo iš Radviliškio rajono savivaldybės biudžeto lėšų konkursą.
Sportininkų informacija
Paskutinis atnaujinimas: 2025-12-08 14:02:56