Pasirinkite kalbą

Naujienos

Radviliškietė iškovojo sidabro medalį

2026 m. Kovo 16 d.


Kovo 14–15 dienomis Olandijoje, Eindhoveno mieste, vyko vienas didžiausių tekvondo reitinginių turnyrų „53rd Dutch open taekwondo championships 2026“, kuriame dalyvavo net 6 mūsų sportininkai: Tajus Pūdžemis, Grantas Speičys, Emilis Klimavičius, Kevinas Kareiva, Katalėja Rybkina ir Liepa Indrikonytė.

Geriausiai sekėsi Liepai, kuri pirmoje kovoje įveikė olandę 2:0, antroje ispanę 2:0, trečioje taip pat ispanę 2:0 ir tik finale pripažino prancūzės pergalę rezultatu 0:2, ir pasidabino sidabro medaliu.

Taip pat labai nedaug pritrūko iki medalių ir 5 vietas iškovojo Katalėja Rybkina, Tajus Pūdžemis ir Kevinas Kareiva.

Sportininkai į varžybas vyko iš dalies finansuojami Radviliškio rajono savivaldybės pagal sporto projektų programą „Olimpinis kelias“. 

Sveikiname sportininkus ir esame dėkingi visiems, kurie prisideda prie sportininkų augimo bei tobulėjimo!

Sportininkų informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2026-03-16 16:11:43