Radviliškio delegacija lankėsi draugaujančiame Chašūrio mieste
2023 m. Spalio 19
d.
Spalio 12-15 dienomis Radviliškio rajono savivaldybės delegacija lankėsi Sakartvele, su Radviliškiu draugaujančiame Chašūrio mieste. Šio miesto vadovų kvietimu Chašūrio miesto gimtadienio šventės renginiuose dalyvavo Radviliškio rajono vicemeras Vytautas Krikščiūnas, Savivaldybės administracijos direktorė Eglė Ivanauskytė bei rajono Tarybos nariai Vilmantas Petuška ir Algimantas Ruseckas.
Nors Chašūrio mieste radviliškiečių delegacija praleido vos tris dienas, tačiau darbotvarkė buvo labai įtempta: teko dalyvauti Chašūrio jaunimo centro menininkų parodos atidaryme, gruzinų-japonų parodos atidaryme Dinitri Kipiani muziejuje, menininko Lalo Gelašvili parodoje vietos muziejuje, iškilmingoje eisenoje su pasirodymais Dinitri Kipiani aikštėje, kurioje skambėjo Gruzijos, Europos Sąjungos, Ukrainos, Latvijos ir Lietuvos himnai.
Buvo aplankytos etnografinės ir vietinių verslininkų gaminių parodos, surengtas vietos liaudies kapelų ir įvairių meno kolektyvų koncertas, atviri šachmatų bei rankų lenkimo čempionatai, moterų futbolo turnyro finalas.
Radviliškiečiai buvo pakviesti ir į Chašūrio turizmo informacijos centro atidarymą bei į iškilmingus renginius, skirtus ukrainiečių poetei Lesjai Ukrainkai.
Spalio 14-osios vakare vyko pagrindinis Chašūrio miesto šventės renginys, kuriame prisistatė miestų partnerių delegacijos, skambėjo merų ir delegacijų vadovų sveikinimai, apdovanotas Garbės pilietis bei laimėjimų pasiekę mokiniai, mokytojai, sportininkai ir treneriai.
Kartvelai labai šiltai ir draugiškai priėmė užsienio delegacijas ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos bei Ukrainos. Per pokalbius jie ne kartą teigiamai atsiliepė apie Radviliškio kraštą ir neslėpė savo noro kada nors patys tapti Europos Sąjungos nariais.
Radviliškio rajono savivaldybės administracijos informacija
Paskutinis atnaujinimas: 2023-10-19 16:40:56