Pasirinkite kalbą

Naujienos

Radviliškio imtynininkai iš Lietuvos imtynių čempionato grįžo pasipuošę medaliais

2025 m. Sausio 31 d.


Sausio 25–26 d. Panevėžyje vyko šimtasis Lietuvos imtynių čempionatas. Varžybų metu surengtos iškilmės čempionato šimtmečiui paminėti – apdovanoti veteranai ir pagerbtas didelis būrys imtynių sporto puoselėtojų.

Radviliškio ŠSPC ir Imtynių sporto klubo „Radviliškio laisvūnas“ imtynininkai parsivežė visų spalvų medalius.

Geriausiai sekėsi Gretai Tverskytei svorio kategorijoje iki 68 kg. Ji nugalėjo tris varžoves ir iškovojo aukso medalį.

Vakaris Šimoliūnas svorio kategorijoje iki 74 kg iškovojo sidabro medalį. Įveikęs du varžovus pakliuvo į finalą, kuriame nusileido sportininkui iš Raseinių.

Bronzinius medalius iškovojo Danius Jonaitis 65 kg, Aidas Šarūnas 79 kg ir Kornelijus Stulginskas 86 kg. 

Imtynių sporto klubo „Radviliškio laisvūnas“ informacija ir nuotraukos

Paskutinis atnaujinimas: 2025-01-31 14:31:25