Pasirinkite kalbą

Naujienos

Radviliškio miesto kultūros centre atidaryta Irmundos Šakienės tapybos darbų paroda

2022 m. Rugsėjo 20 d.


Rugsėjo 16 d. Radviliškio miesto kultūros centre atidaryta Irmundos Šakienės tapybos darbų paroda. Irmunda Šakienė – šiaulietė menininkė, savamokslė tapytoja, puikiai save atskleidžianti ekspresyviose abstrakcijose, išskirtiniame senų baldų dekoravime, daiktų kompozicijose. 

Parodos atidaryme visiems susirinkusiems muzikinius kūrinius dovanojo Radviliškio muzikos mokyklos mokinės Kamilė Aksinavičiūtė ir Augustė Motekaitytė. Pamatyti parodą atvyko ir Šiaulių dailininkų sąjungos pirmininkas Bronius Rudys, kuris pasidžiaugė menininkės drąsa, kuri atsispindi kūriniuose, įvertino kultūros centro parodų galerijos erdvę.  Radviliškio miesto kultūros centro direktorė Indrė Ginkevičienė pasveikino parodos autorę ir pasidžiaugė, kad šio ir kito mėnesio renginių lankytojai turės galimybę pamatyti menininkės darbus.  Į atidarymą atvyko didelis Irmundos Šakienės artimųjų ir draugų būrys, vienas iš jų – jos sūnus Rokas Šakys, kuris linkėjo mamai niekada nesustoti ir toliau kurti. 

Dėkojame parodos autorei už suteiktą galimybę radviliškiečiams pamatyti ir pasidžiaugti  jos kūryba. Taip pat dėkojame Radviliškio dailės mokyklos mokiniams ir pedagogams, kurie noriai dalyvauja kultūros centre organizuojamuose parodų atidarymuose. 

Radviliškio miesto kultūros centro informacija ir nuotraukos

Paskutinis atnaujinimas: 2022-09-20 08:08:03