Pasirinkite kalbą

Naujienos

Radviliškio neįgalieji – Pakruojo sporto šventėje

2023 m. Liepos 31 d.


Liepos 28 d. trylika Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos narių dalyvavo Pakruojyje vykusioje neįgaliųjų sporto šventėje. Visus džiugino saulėtas ir šiltas oras ir varžybų rezultatai. Į namus parsivežėme pirmos komandinės vietos taurę ir nemažai medalių ir prizų. Naujovė šventėje buvo šaudymas iš lanko. Visi norintieji galėjo išbandyti ir varžytis šioje rungtyje. Jos nugalėtojai buvo apdovanoti prizais. Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos atstovas Marius Matuzevičius tarp vyrų buvo taikliausias (jis kimštinio kamuolio metimo rungtyje užėmė antrąją vietą), o Gitana Čepienė, šaudymo iš lanko rungtyje užėmė trečią vietą. Geriausiai šventėje sekėsi Petrui Rudžianskui, jis į namus parsivežė du aukso ir vieną bronzos medalį. Žaisdamas bočią kartu su Vytautu Rančiu ir Česlovu Turčinsku jis ir jo komandos draugai tapo čempionai, o kimštinio kamuolio metimo rungtyje užėmė trečią vietą. Dar vienas aukso medalis pelnytas „kopėčių“ rungtyje. Gerai sekėsi moterims krepšinio baudų metimo rungtyje: Irena Dumskienė pelnė bronzos medalį, o Irena Vilniuvienė tapo šios rungties nugalėtoja. Be šio medalio I. Dumskienė dar iškovojo sidabro medalį kriketo rungtyje. Algis Petrašiūnas, žaisdamas šaškėmis, užėmė antrąją vietą. Jonas Ramanauskas buvo stipriausias šių varžybų šachmatininkas. Populiariausioje smiginio rungtyje Angelė Šimatonienė užėmė trečiąją vietą. 

Džiaugiamės pasiektais rezultatais ir ruošiamės kitoms varžyboms, kurios vyks Pasvalyje.

Irena Vilniuvienė, Radviliškio r. neįgaliųjų draugijos pirmininkės pavaduotoja

Paskutinis atnaujinimas: 2023-07-31 14:30:23