Naujienos
- Titulinis
- Naujienos
Nuo balandžio 15 dienos Radviliškio rajone oficialiai baigiamas šildymo sezonas. Tokį sprendimą balandžio 14 dieną priėmė rajono meras Kazimieras Račkauskis, pasirašęs atitinkamą potvarkį. Šiemet radiatoriai išjungiami net dviem savaitėmis anksčiau nei pernai.
Sprendimą baigti šildymo sezoną lėmė atšilę orai – sinoptikai prognozuoja, kad savaitės viduryje termometrų stulpeliai gali šoktelėti iki 25 laipsnių šilumos.
„Kai už lango vasariška šiluma – nebėra prasmės šildyti radiatorius. Be to, tai padės gyventojams sutaupyti“, – sako meras K. Račkauskis.
Visgi, jei kai kurios įstaigos ar gyventojai dar jaučia poreikį šildytis, jie turi galimybę tai daryti ir toliau. Meras primena, kad šilumos vartotojai, norintys tęsti šildymo sezoną, turi apie tai informuoti šilumos tiekėją. Kadangi daugiabučiuose kiekvienas butas neturi atskiro šilumos punkto, todėl norint tęsti šildymo sezoną reikės gauti daugumos gyventojų pritarimą.
Radviliškio rajono savivaldybės administracijos informacija
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196, Radviliškis
(0 422) 69 003
informacija@radviliskis.lt
Pranešti apie korupciją
Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais.
Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine.
Kad veiktų užklausos forma, naudojame sistemą „Google ReCaptcha“, kuri padeda atskirti jus nuo interneto robotų, kurie siunčia brukalus (angl. spam) ir panašaus tipo informaciją.
Taigi, kad šios užklausos forma užtikrintai veiktų, jūs turite pažymėti „Sutinku su našumo slapukais“.
Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.
Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
| Pasirinkimas | Paaiškinimas |
|---|---|