Naujienos
- Titulinis
- Naujienos
Balandžio 26 dieną Radviliškio rajono savivaldybės meras Kazimieras Račkauskis pasirašė potvarkį, kuriuo nustatė, kad 2023–2024 metų šildymo sezonas Radviliškio rajono savivaldybės teritorijoje baigiamas balandžio 30 dieną.
Mero potvarkyje nurodoma, kad Radviliškio rajono savivaldybei pavaldžių įstaigų vadovai, kiti šilumos vartotojai, suderinę su šilumos tiekėju, turi teisę patys nuspręsti dėl savo pastatų šildymo pabaigos kitu laiku, negu šiuo potvarkiu nustatyta šildymo sezono pabaiga, tačiau privalo nepažeisti teisės aktuose nustatytų higienos normų reikalavimų ir apie savo sprendimą pranešti šilumos tiekėjui.
Sprendimas baigti šildymo sezoną priimamas tada, kai vidutinė paros oro temperatūra tris paras iš eilės siekia bent 10 laipsnių šilumos. Šalies įstatymai numato, kad potvarkis dėl šildymo sezono pabaigos turi būti pasirašytas mažiausiai prieš tris darbo dienas iki šildymo nutraukimo dienos.
Radviliškio rajono savivaldybės administracijos informacija
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196, Radviliškis
(0 422) 69 003
informacija@radviliskis.lt
Pranešti apie korupciją
Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais.
Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine.
Kad veiktų užklausos forma, naudojame sistemą „Google ReCaptcha“, kuri padeda atskirti jus nuo interneto robotų, kurie siunčia brukalus (angl. spam) ir panašaus tipo informaciją.
Taigi, kad šios užklausos forma užtikrintai veiktų, jūs turite pažymėti „Sutinku su našumo slapukais“.
Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.
Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
| Pasirinkimas | Paaiškinimas |
|---|---|