Pasirinkite kalbą

Naujienos

Radviliškio rajono savivaldybės atstovai dalyvavo konferencijoje „Nauji iššūkiai žemės ūkiui“

2022 m. Gruodžio 7 d.


Lapkričio 30–gruodžio 2 dienomis Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Vytautas Krikščiūnas ir Savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vedėjas Alfredas Juozapavičius dalyvavo konferencijoje „Nauji iššūkiai žemės ūkiui“, kuri vyko Vilniuje. Jos metu buvo skaitomi pranešimai apie Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023–2027 m. strateginį planą, žemės ūkio veiklos kontrolę, žemėtvarkos pertvarką, alternatyviąją energetiką, žemės ūkio veiklos apskaitos tvarkymą ir finansinę atskaitomybę, mokesčių pasikeitimus, pasėlių deklaravimo ypatumus ir sankcijas už reikalavimų nesilaikymą, žemės ūkio finansavimo galimybes, darbo teisę ir saugą, pasaulio aktualijas ir tendencijas. 

Konferencijos pabaigoje vyko diskusija „Kaip pasieksime proveržį?“. Lietuva pagal gaminamą bendrąją žemės ūkio produkciją vienam hektarui Europos sąjungos kontekste nuolat atsiduria paskutinėje vietoje. Diskusijoje dalyvavo LR Seimo Kaimo reikalų komiteto pirmininkas prof. Viktoras Pranckietis, LR Seimo Ekonomikos komiteto pirmininkas Kazys Starkevičius, Aplinkos ministras Simonas Gentvilas, Žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas, ekonomistas prof. Rimantas Rudzkis, VDU žemės ūkio akademijos, SEB banko, Ekonomikos ir kaimo vystymo instituto, ūkininkų sąjungos ir kitų institucijų atstovai.

Skaitykite daugiau: https://www.manoukis.lt/naujienos/renginiai/zemes-ukio-bendroviu-akiratyje-sektoriaus-issukiai.

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus informacija ir „Mano ūkis“ nuotraukos

Paskutinis atnaujinimas: 2022-12-07 16:28:36