Radviliškio seniūnijos šaškių turnyras Kutiškiuose
2023 m. Kovo 13
d.
Kutiškių bendruomenės namuose surengtas Radviliškio seniūnijos šaškių turnyras, skirtas Kovo 11-ąjai paminėti. Šaškių turnyrą organizavo Radviliškio seniūnijos sporto metodininkas Antanas Mažučiūnas ir Kutiškių daugiafunkcio centro neformaliojo ugdymo mokytoja Inga Liubeckienė. Į turnyrą susirinko šaškių mėgėjai iš Miežaičių, Daugėlaičių, Karčemų ir Kutiškių. Dalyvavo 5 moterys ir 8 vyrai.
Tarp moterų pirmąją vietą iškovojo B. Tamoševičienė, antrąją – I. Liubeckienė, trečiąją – O. Blinstrubienė. Tarp vyrų geriausias buvo A. Mažučiūnas, antrąją vietą iškovojo R. Malinauskas, trečiąją – Z. Pečiulionis. Geriausieji buvo apdovanoti taurėmis bei medaliais.
Kutiškių DC neformaliojo ugdymo mokytojos Ingos Liubeckienės informacija
Paskutinis atnaujinimas: 2023-03-13 08:56:11