Pasirinkite kalbą

Naujienos

„Radviliškio šilumoje“ – pratybos „Bendrovės darbuotojų veiksmai gaisro metu“

2024 m. Birželio 11 d.


Birželio 10 dieną radviliškiečius nustebino prie uždarosios akcinės bendrovės „Radviliškio šiluma“ pastatų skubantys ugniagesiai gelbėtojai. Visa laimė, kad Savivaldybės bendrovėje nenutiko jokia nelaimė, nes čia surengtos civilinės saugos funkcinės pratybos „Bendrovės darbuotojų veiksmai gaisro metu“, kurių tikslas – patikrinti ir tobulinti darbuotojų pasirengimą reaguoti į kilusį ekstremalųjį įvykį (gaisrą) UAB „Radviliškio šiluma“ patalpose.

Pratybų legenda numatė, kad birželio 10 dieną apie 10 valandą UAB „Radviliškio šiluma“ katilinės dirbtuvių patalpose darbuotojui įjungiant gręžimo stakles įvyko trumpasis jungimasis, susilydė laidai ir dėl to kilo gaisras. Ugniai išplitus liepsnos darbuotojui užkirto saugų  evakavimosi kelią. Gavus pranešimą apie gaisrą visi darbuotojai buvo evakuoti iš patalpų iki atvykstant Radviliškio priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai. Atskubėję gelbėtojai koordinavo bei vykdė katilinės dirbtuvių gesinimo darbus bei evakavo gaisro židinio atkirstą darbuotoją.     

Šios pratybos buvo puiki galimybė įvertinti veiksmų efektyvumą, kurie būtų atliekami gavus pranešimą apie ekstremalų įvykį, pasitikrinti, kaip greitai gebama reaguoti į ekstremalią situaciją ir sutelkti dėmesį į darbuotojų evakuaciją bei darbuotojų saugumą, užtikrinti, kad nelaimės atveju nesutriktų Radviliškio miesto  katilinės veikla, o vartotojams nenutrūktų šilumos energijos tiekimas.

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos ir UAB „Radviliškio šiluma“ informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2024-06-11 14:18:38