Radviliškyje atidarytas naujasis miesto turgelis
2022 m. Rugpjūčio 26
d.
Rugpjūčio 26-osios rytą Radviliškyje atidarytas naujasis miesto turgelis. Į lauktos ir miestiečiams svarbios prekyvietės atidarymą susirinkusius pardavėjus ir pirkėjus linksmino pensininkų bendrijos „Radviliškio bočiai“ muzikantai. Savivaldybės ir miesto vadovai džiaugėsi, kad radviliškiečiai ir miesto svečiai galės įsigyti vietinių augintojų ir gamintojų produkcijos: šviežių ir džiovintų vaisių, daržovių, Radviliškio rajono pievose bitučių surinkto medaus, įvairių kepinių bei rankdarbių.
Administracijos direktorė Jolanta Margaitienė padėkojo rangovams – Loretos Petkevičienės individualiai įmonei ir pasidžiaugė dar vienu puikiu Savivaldybės administracijos įgyvendintu projektu. Savivaldybės meras Vytautas Simelis linkėjo sėkmės prekybininkams, gerų pirkinių pirkėjams ir ilgų turgelio gyvavimo metų.
Radviliškio rajono savivaldybės informacija
Paskutinis atnaujinimas: 2022-08-26 15:24:21