Rankų lenkimo turnyras „Radviliškio mero taurė 2022“
2022 m. Rugpjūčio 30
d.
Paskutinį šios vasaros sekmadienį į Karčemas rinkosi rankų lenkikai iš visos Lietuvos. Čia vyko jau tradiciniu tapęs atviras rankų lenkimo turnyras „Radviliškio mero taurė 2022“. Jį organizavo Radviliškio švietimo ir sporto paslaugų centras, Radviliškio seniūnija ir Karčemų bendruomenė. Varžybų partneriai – Radviliškio rankų lenkimo sporto klubas. Turnyrą atidarė Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis. Jis palinkėjo visiems ištvermės ir gerų rezultatų. Renginio organizatoriai įteikė padėkos raštus rėmėjams.
Išbandyti jėgas atvyko sportininkai iš Šiaulių, Kuršėnų, Mažeikių, Panevėžio, Skuodo, Vilniaus, Kauno ir Radviliškio. Pradedantieji rankų lenkikai galėjo varžytis mėgėjų klasėje. Patyrę sportininkai jėgas išbandė veteranų ir suaugusiųjų klasėje skirtingų svorių kategorijose tiek kaire, tiek dešine ranka. Savo kategorijų prizininkai turėjo galimybę kovoti dėl mero taurės ir piniginių prizų.
Šio turnyro atskirų svorių kategorijų nugalėtojais tapo Amelija Gilytė, Monika Bastytė-Gilė, Angelė Lideikienė, Vita Rimšienė, Erdvilė Bajalienė, Irena Vilniuvienė, Ingrida Blinstrubienė, Greta Masiliūnienė, Rokas Geležinis, Modestas Juodis, Žygimantas Berzinis, Edikas Petkus, Justinas Kairys, Tomas Kropa, Valerij Gvozdovič, Janūrijus Musvicas, Rokas Šnaras, Lukas Leonavičius, Artūras Sakutis.
Absoliučios kategorijos nugalėtojomis tapo visos trys radviliškietės: Irena Vilniuvienė užėmė trečiąją vietą, Ingrida Blinstrubienė antrąją, o stipriausia šio turnyro rankų lenkikė – Monika Bastytė-Gilė. Vyrų grupėje stipriausias radviliškietis Styvas Musvicas. Antra vieta atiteko mažeikiškiui Žygimantui Berziniui, trečia Kuršėnų atstovui Edikui Petkui.
Medalius ir nugalėtojų taures įteikė Savivaldybės meras V. Simelis. Renginio rėmėjai R. Labanauskas (UAB „Autoreidas“ direktorius), UAB “Rijada“ (direktorius D. Dailidonis), UAB „Aluverda“ (direktorius Ričardas Savickas), „Radviliškio pilnytis“, Saulius Liagas, Šarūnas Blinstrubas. Įsteigtus piniginius prizus įteikė „UAB Pilnytis“ direktorius Mantas Poškus.
Dėkojame Karčemų bendruomenei už gražų ir svetingą priėmimą, Janinai Riukienei – už skaniai išvirtą košę ir gaivius agurkus.
Vitalijus Survila,
Radviliškio rankų lenkimo sporto klubo prezidentas
Paskutinis atnaujinimas: 2022-08-30 09:26:41