Pasirinkite kalbą

Naujienos

Respublikinė žmonių su negalia sporto šventė Raseiniuose

2025 m. Gegužės 22 d.


Gegužės 21 dieną Raseiniuose vyko tradicinės respublikinės žmonių su negalia varžybos „Sportuokime drauge“. Radviliškiui atstovavo 9 Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos nariai. Buvo organizuotos 6 rungtys: bočia, šaudymas, krepšinio baudų metimas, maišiukų į taikinį metimas, kamuoliukų ridenimas ant balansavimo lentos ir vežimėlių slalomas. Radviliškio atstovams pavyko iškovoti 5 medalius – 2 sidabro ir tris bronzos. 

Gitana Čepienė bronzos medalį pelnė šaudymo rungtyje, Vanda Astrauskienė trečia buvo daugiausiai dalyvių sutraukusioje kamuoliuko ridenimo ant balansavimo lentos rungtyje. Birutė Tamonienė užėmė trečią vietą mėtydama maišiukus į taikinį, o Irena Vilniuvienė toje pačioje rungtyje ir mesdama krepšinio baudas iškovojo sidabro medalius.

Varžyboms pasiruošta įgyvendinant kūno kultūros ir sporto projektą „Negalia- ne kliūtis sportuoti“, kurį iš dalies finansuoja Radviliškio rajono savivaldybė.

Irena Vilniuvienė,
Radviliškio raj. neįgaliųjų draugijos pirmininkės pavaduotoja

Paskutinis atnaujinimas: 2025-05-22 09:31:10