Pasirinkite kalbą

Naujienos

Savivaldybėje organizuojama apskritojo stalo diskusija visuomenės sveikatos klausimais

2024 m. Vasario 15 d.


Radviliškio rajono savivaldybės tarybos Socialinių reikalų, sveikatos ir teisėtvarkos komitetas 2024 m. vasario 26 d. 15.00 val. Savivaldybėje organizuoja apskritojo stalo diskusiją tema „Visuomenės sveikatos priežiūros paslaugų organizavimas ir teikimas, siekiant mažinti gyventojų sergamumą ir mirtingumą. Užkrečiamųjų ligų prevencijos efektyvumas“.
Diskusijos svečiai:
Radviliškio rajono savivaldybės meras Kazimieras Račkauskis, vicemerė Jurgita Sidarienė.
Diskusijos dalyviai:
gydytoja pulmonologė Violeta Klugienė;
Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Šiaulių departamento Radviliškio skyriaus vedėja Lina Murnikaitė;
Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro direktorė Dovilė Eičinienė;
VšĮ Radviliškio ligoninės direktorė Aušra Čiūdarienė;
VšĮ Radviliškio pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Agnė Šlekienė;
VšĮ Baisogalos pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Aušra Juškienė;
Radviliškio rajono savivaldybės administracijos vyriausioji specialistė Irmina Ruškienė;
Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Rasa Miškinienė;
Radviliškio rajono savivaldybės tarybos Socialinių reikalų, sveikatos ir teisėtvarkos komiteto pirmininkė Zita Žvikienė, pirmininkės pavaduotoja Vilmutė Sprudzanienė, komiteto narės: Irena Palionienė ir Vilma Aleknienė.
Diskusijoje taip pat dalyvauja mero patarėjas Linas Garbenis, Tarybos sekretorius Kęstutis Dambrauskas.
Rajono gyventojus kviečiame užduoti rūpimus klausimus ir teikti pasiūlymus diskusijos tema iki 2024 m. vasario 26 d. 9.00 val. juos pateikiant raštu Radviliškio rajono savivaldybės administracijos vyriausiajai specialistei Irminai Ruškienei el. p. irmina.ruskiene@radviliskis.lt.
Radviliškio rajono savivaldybės tarybos Socialinių reikalų, sveikatos ir teisėtvarkos komiteto pirmininkė Zita Žvikienė
Paskutinis atnaujinimas: 2024-02-15 10:49:28