Savivaldybėje už nuoširdų darbą padėkota neįgaliųjų organizacijų atstovams
2024 m. Gruodžio 3
d.
Gruodžio 3-iąją minint Tarptautinę žmonių su negalia dieną į Radviliškio rajono savivaldybę buvo pakviesti visų rajone veikiančių neįgaliųjų organizacijų atstovai.
Susirinkusiems svečiams už jų nuoširdų ir pasiaukojantį darbą padėkojo Radviliškio rajono savivaldybės meras Kazimieras Račkauskis.
„Jeigu jaučiate, kad savivaldos palaikymo yra per mažai – sakykite, kur galime tobulėti. Esam pasiruošę kalbėtis, išklausti ir spręsti problemas“, – sakė meras K. Račkauskis.
Vicemerė Jurgita Sidarienė susirinkusiesiems dėkojo už tai, kad jie deda daug pastangų dėl visos neįgaliųjų bendruomenės.
Prie arbatos puodelio vyko nuoširdus pokalbis apie neįgaliųjų rūpesčius, planus ir kasdienybę. Visiems, atvykusiems į susitikimą, padovanoti kvietimai į koncertą Radviliškio miesto kultūros centre.
Radviliškio rajono savivaldybės administracijos informacija
Paskutinis atnaujinimas: 2024-12-03 16:47:49