Savivaldybės institucijų 2022 metų veiklos ataskaitos pristatytos Aukštelkų, Radviliškio, Tyrulių ir Radviliškio miesto seniūnijų gyventojams
2023 m. Vasario 10
d.
Vasario 8–9 dienomis Radviliškio rajono savivaldybės institucijų 2022 metų veiklos ataskaitos pristatytos Aukštelkų, Radviliškio, Tyrulių ir Radviliškio miesto seniūnijų gyventojams. Susitikimuose su gyventojais dalyvavo Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis, mero pavaduotojas Vytautas Krikščiūnas, savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė, direktorės pavaduotojas Justinas Pranys, Statybos ir viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Gintautas Vičas, Žemės ūkio skyriaus vedėjas Alfredas Juozapavičius. Į klausimus, susijusius su vandentvarka, atsakinėjo UAB „Radviliškio vanduo“ vyr. inžinierius Mindaugas Gapšys.
Į susitikimą su Aukštelkų seniūnijos gyventojais atvyko ir Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narys Jonas Pravilonis. Aukštelkų seniūnijos seniūnas Andrius Grabauskas susitikime pristatė nuveiktus bei planuojamus 2023 m. seniūnijoje atlikti darbus. 2022 metais pakeista 17 šviestuvų į LED šviestuvus Kalnelio Gražionių, Aukštelkų kaimuose, įrengta Aukštelkų pirties nuotekų sistema, asfalto danga išlieta Liaudiškių k., Aukštelkų k. Purienų g., Mėlidų g., Kaulinių k. Kaulinių g., Arimaičių k. bei Gražioniai–Rukaičiai ir Sedūnai–Karčemos keliuose ir kt.
Susitikimo metu atsakyta į Aukštelkų seniūnijos gyventojams rūpimus klausimus – tai kelių būklė ir jų tvarkymas, vandentvarka bei melioracija. Taip pat pasidžiaugta aktyviais seniūnijos bendruomenės nariais ir už pagalbą seniūnijai ir aktyvią visuomeninę veiklą mero padėkos raštai įteikti Almai Stričkienei bei Editai Jankauskienei.
Susitikime su Radviliškio seniūnijos gyventojais Radviliškio seniūnijos seniūnė Gabrielė Kuraitienė pristatė seniūnijos 2022 m. veiklos ataskaitą, apžvelgė nuveiktus darbus bei pristatė 2023 m. planus. Pernai nuveikta išties nemažai: sutvarkytos Šniūraičių kaimo Kurų kapinės, atliktas Šniūraičių kaimo pramogų ir šokių salės II a. bei katilinės remontas, įrengtas granulinis katilas, pakeista Daugėlaičių kaimo pramogų ir šokių salės stogo danga, modernizuotas gatvių apšvietimas Karčemų kaime, sumontuoti LED žibintai ir t. t.
Gausiai susirinkę gyventojai domėjosi kelių priežiūra, gatvių apšvietimo modernizavimu, melioracijos problemomis. Taip pat išklausė UAB „Radviliškio vanduo“ vyr. inžinieriaus M. Gapšio informacijos apie popierinių sąskaitų atsisakymą ir naują sąskaitų apmokėjimo būdą. Gyventojams papasakota apie naują komunalinių atliekų vežėją Radviliškio rajone – UAB „Ekonovus“, taip pat pranešta, jog ir šiemet rajono gyventojai galės pasinaudoti Radviliškio rajono savivaldybės administracijos suteikiama parama priduodant asbestinės stogo dangos atliekas (šiferį).
Ypatingai pasidžiaugta aktyvia seniūnijos bendruomene – mero padėkos raštai įteikti visam būriui seniūnijos gyventojų:
Vilmai Stankūnienei – už aktyvią bendruomeninę veiklą, įgyvendintus projektus, dėl kurių gražinamos viešosios erdvės, organizuojami įvairūs renginiai bei už aktyvų bendradarbiavimą su seniūnija sprendžiant vietos gyventojų problemas;
Audronei Motiejūnienei – už aktyvią bendruomeninę veiklą, įgyvendintus projektus, dėl kurių gražinamos viešosios erdvės, kuriamos patogios laisvalaikio leidimo ir vaikų žaidimų zonos, organizuojami įvairūs renginiai bei už nuoširdų asmeninį indėlį reprezentuojant seniūniją;
Laurynui Balinskui – už aktyvią bendruomeninę veiklą, bendruomeninio verslo „Augtaris“ įkūrimą, įgyvendintus projektus, dėl kurių gražinamos viešosios erdvės, kuriamos patogios laisvalaikio praleidimo ir vaikų žaidimų zonos. Taip pat už aktyvų bendradarbiavimą su seniūnija sprendžiant vietos gyventojų problemas;
Vaivai Vaičiūnienei – už aktyvią bendruomeninę veiklą, bendruomeninio verslo „Kruopa“ įkūrimą, įgyvendintus projektus, renginių organizavimą ir aktyvų bendradarbiavimą su seniūnija;
Gediminui Čiuladai – už aktyvų bendradarbiavimą ir nuolatinę pagalbą seniūnijai, vietos bendruomenei, už darbo vietų kaime steigimą, modernaus, atsakingo ir tvaraus žemės ūkio kūrimą;
Linai Dikavičienei – už vertybių puoselėjimą, aktyvią ir nuoširdžią visuomeninę veiklą bei rūpinimąsi savo bendruomenės aplinkos gražinimu;
Zitai Augienei – už vertybių puoselėjimą, aktyvumą bendruomenės gyvenime, už nuoširdžią visuomenišką veiklą gyventi ne tik savo, bet ir bendruomenės reikalais, už aktyvų dalyvavimą bendruomenės veikloje, už rūpinimąsi savo bendruomenės aplinkos gražinimu.
Susitikime su Tyrulių seniūnijos gyventojais seniūnijos specialistė Vida Labinienė pristatė 2022 m. seniūnijos veiklos ataskaitą. Meras Vytautas Simelis ir Administracijos direktorė Jolanta Margaitienė papasakojo apie Radviliškio savivaldybės ir Administracijos nuveiktus darbus, pasiekimus ir ateities planus. Gyventojus domino vandens ir nuotekų problemos. Į šiuos klausimus atsakė UAB ,,Radviliškio vanduo“ vyr. inžinierius Mindaugas Gapšys. Kitas svarbus gyventojų klausimas buvo dėl atokesnių kaimų kelių būklės – Statybos ir viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Gintautas Vičas telefonu papasakojo apie numatytus šių kelių remontus. Susitikime taip pat dalyvavo Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nariai Zita Žvikienė ir Jurgis Baublys.
Už pagalbą seniūnijai ir aktyvią visuomeninę veiklą Radviliškio rajono savivaldybės mero padėkos raštais apdovanoti aktyviausi Tyrulių seniūnijos bendruomenės nariai: Vilius Smulkis, Astutė Kurtkuvienė ir Gabrielė Toleikytė.
Radviliškio rajono savivaldybės didžiojoje salėje vykusiame susitikime su gyventojais Radviliškio miesto seniūnas Ernestas Mončauskas pristatė 2022 metais nuveiktus darbus ir 2023-iaisiais planuojamų darbų perspektyvas. Pernai Radviliškio mieste sutvarkyta Antaniškių parko estrada, sutvarkyti pėsčiųjų takai, Kultūros ir poilsio parke įrengta vaikų žaidimo aikštelė, Eibariškių parke – vaikų žaidimo aikštelė bei lauko treniruoklių aikštelė, atnaujinta gatvių apšvietimo sistema senus šviestuvus pakeičiant LED šviestuvais, pradėti Vingėliškio gatvės rekonstrukcijos darbai, baigtos tvarkyti ir išasfaltuotos gatvės ir kt.
Seniūnijos gyventojai aktyviai domėjosi daugiabučių namų kiemų tvarkymo galimybėmis, miesto bendrojo plano perspektyvomis, kėlė klausimus dėl siaurų gatvių ir pėsčiųjų saugumo. Į gyventojų klausimus atsakinėjo Radviliškio rajono savivaldybės vadovai, Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas Artūras Valuckas, Investicijų ir turto valdymo skyriaus vedėjas Gintaras Pilypas, Statybos ir viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Gintautas Vičas ir Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Laisvūnas Vaičiūnas. Susitikime taip pat dalyvavo Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nariai Zita Žvikienė, Jurgis Baublys bei Gediminas Lipnevičius.
Susitikimo metu Radviliškio rajono savivaldybės mero padėkos raštai įteikti už nuolatinį ir sklandų bendradarbiavimą gražinant Radviliškio miestą – Rolandui Staniui, už nuolatinį bendradarbiavimą ir operatyvią pagalbą kuriant Radviliškio miesto įvaizdį – Arūnui Muliūnui.
Su Radviliškio rajono savivaldybės institucijų 2022 metų veiklos ataskaitomis susipažinti galima čia.
Radviliškio rajono savivaldybės informacija
Paskutinis atnaujinimas: 2023-02-10 10:42:09