Savivaldybės institucijų 2022 metų veiklos ataskaitos pristatytos Grinkiškio ir Baisogalos seniūnijų gyventojams
2023 m. Vasario 6
d.
Vasario 3 dieną Radviliškio rajono savivaldybės institucijų 2022 metų veiklos ataskaitos pristatytos Grinkiškio ir Baisogalos seniūnijų gyventojams. Susitikimuose su gyventojais dalyvavo Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis, Administracijos direktorė Jolanta Margaitienė, direktorės pavaduotojas Justinas Pranys, Statybos ir viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Gintautas Vičas, Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas Dinas Urbonavičius, Tarybos nariai Zita Žvikienė, Jurgis Baublys bei UAB „Radviliškio vanduo“ vyr. inžinierius Mindaugas Gapšys.
Meras V. Simelis susitikimuose pristatė savo veiklos ataskaitą bei atsakė į gyventojų klausimus. Administracijos direktorė J. Margaitienė apžvelgė 2022 metais įgyvendintus darbus ir 2023 metais numatytus įgyvendinti planus, kurie pagerins Radviliškio rajono gyventojų gyvenimo kokybę.
Grinkiškio seniūnė Giedrė Bložienė pristatė Grinkiškio seniūnijos 2022 metų veiklos ataskaitą, pasidžiaugė nuveiktais darbais ir aktyvia bendruomenių veikla sveikatinimo ir sporto srityse. Tačiau seniūnė nepamiršo paminėti ir aktualių problemų – itin prastos būklės šaligatvių ir seniūnijos pastato.
Susitikimo metu Radviliškio rajono mero padėkomis buvo apdovanoti aktyviausi bendruomenės nariai: už bendruomenės telkimą – Alvidas ir Birutė Našlėnai, už finansinę paramą organizuojant seniūnijos renginius – Saulius Gaidžiūnas.
Grinkiškio seniūnijos gyventojai domėjosi Kairėnų aplinkkelio būklę gadinančia sunkiąja technika, kelių tvarkymu, bendruomenės informavimu apie vykdomas statybas, galimybėmis prisijungti prie centralizuotos nuotekų valymo sistemos bei vėjo jėgainių statyba.
Baisogalos seniūnė Renata Masiulienė, pristatydama Baisogalos seniūnijos 2022 m. veiklos ataskaitą, pasidžiaugė išaugusiu gimstamumu – pernai seniūnijoje registruoti net 28 naujagimiai. Seniūnė teigė, kad toks rodiklis liudija apie tai, kad Baisogala yra patraukli vieta jauniems žmonėms bei vaikams.
Susitikimo Baisogaloje metu už aktyvią pilietinę ir visuomeninę veiklą, patriotinį jaunųjų šaulių ugdymą bei Radviliškio ir Baisogalos vardo garsinimą Lietuvoje Radviliškio rajono mero padėkos ženklu apdovanotas Rimantas Narbutis, Šiaulių apskrities gen. P. Plechavičiaus 6-osios šaulių rinktinės Baisogalos šaulių 8-osios kuopos vadas. Mero padėkos raštai už pagalbą seniūnijai ir aktyvią visuomeninę veiklą įteikti Kaziui Broniui Stroliui ir Vaclovui Stulginskui.
Baisogalos seniūnijoje esančių įstaigų ataskaitas taip pat pristatė: Rita Juškevičienė – Baisogalos gimnazijos, Aušra Krugelienė – Baisogalos mokyklos-darželio, Erika Liukienė – Baisogalos kultūros centro.
Gyventojai susitikimo pabaigoje išreiškė susirūpinimą šildymo kainomis, namų renovacija, vaizdo kameromis viešojoje erdvėje, sporto renginių organizavimu, kelių asfaltavimu, seniūnijos biudžetu, apšvietimu Pakiršinyje, viešojo tualeto prie pagrindinio kelio likimu bei Baisogalos bendrojo plano ruošimu.
Savivaldybės vadovai džiaugėsi grinkiškiečių bei baisogaliečių aktyvumu ir skatino bendruomenes bei jų pirmininkus aktyviai teikti projektų paraiškas – jiems šiais metais skirta apie 80 000 Eur.
Radviliškio rajono savivaldybės informacija
Paskutinis atnaujinimas: 2023-02-06 16:39:33