Savivaldybės institucijų 2022 metų veiklos ataskaitos pristatytos Šiaulėnų, Šaukoto, Pakalniškių ir Šeduvos miesto seniūnijų gyventojams
2023 m. Vasario 9
d.
Vasario 6–7 dienomis Radviliškio rajono savivaldybės institucijų 2022 metų veiklos ataskaitos pristatytos Šiaulėnų, Šaukoto, Pakalniškių ir Šeduvos miesto seniūnijų gyventojams. Susitikimuose su gyventojais dalyvavo Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis, mero pavaduotojas Vytautas Krikščiūnas, savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė, direktorės pavaduotojas Justinas Pranys, Statybos ir viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Gintautas Vičas bei Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nariai Jonas Povilaitis bei Jonas Pravilonis. Į klausimus, susijusius su vandentvarka, atsakinėjo UAB „Radviliškio vanduo“ vyr. inžinierius Mindaugas Gapšys.
Susitikimų metu buvo aptarti kelių tvarkymo ir vandentvarkos klausimai, pasidžiaugta įgyvendintais projektais ir aptarti planuojami darbai, tikslai.Meras Vytautas Simelis susitikimuose pristatė savo veiklos ataskaitą bei atsakė į iškilusius gyventojų klausimus. Direktorė Jolanta Margaitienė papasakojo apie įvykdytus ir būsimus savivaldybės administracijos planus, siekiant gerinti gyventojų gyvenimo kokybę. Šiaulėnų, Šaukoto, Pakalniškių ir Šeduvos miesto seniūnai ir darbuotojai pristatė seniūnijų veiklos ataskaitas, 2022 metais seniūnijose nuveiktus darbus.
Susitikime su Šiaulėnų seniūnijos gyventojais pasidžiaugta pradėtais muziejaus remonto darbais (sudėti fasadinės pusės langai, pakeistos durys), sutvarkytomis žydų kapinėmis bei investicijomis į gatvių asfaltavimą (išasfaltuota kelio Šilėnai–Šiaulėnai atkarpa iki Sidarių, išasfaltuotas išvažiavimas nuo Šiaulėnų į pagrindinį kelią).
Nusipelniusiems šiaulėniškiams įteiktos mero padėkos: už savo tautodailės darbų parodų organizavimą ir Šiaulėnų vardo garsinimą Lietuvoje apdovanota Birutė Arbušauskienė, už pagalbą seniūnijai ir aktyvią visuomeninę veiklą – Rimantas Stukas ir Martynas Merkeliūnas.
Šaukoto seniūnijos seniūnas Vidmantas Tamošiūnas, pristatydamas 2022 metų seniūnijos ataskaitą, pasidžiaugė atliktais darbais: naujomis skelbimų lentos Šaukoto miestelyje, Kunigiškių ir Papušynio kaimuose, Šaukoto miestelyje ir prie Gomertos ežero pastatytais biotualetais bei išasfaltuotais ir tvarkomais keliais.
Už nuolatinę ir geranorišką pagalbą bei paramą Šaukoto seniūnijai ir bendruomenei mero padėka įteikta Rimantui Meškauskui.
Pakalniškių seniūnijos gyventojai domėjosi, ar bus asfaltuojamas kelias link Veliakiemių, kada bus užbaigti kelio tiesimo darbai nuo Mažulių iki Raudondvario. Labai aktualus klausimas gyventojams – dėl vandens gręžinio nuosavybės Radvilonių kaime, nes gręžinys niekam nepriklauso, todėl svarstoma tiesti sistemą nuo Alksniupių, tačiau tai būtų labai brangu. Taip pat gyventojai domėjosi, pagal kokius kriterijus nustatomas mokestis už atliekas ūkininkams.
Aktyviausiems pakalniškiečiams Egidijui Tamuliui, Rimantui Čepaičiui bei Rolandui Kazimierui Sikorskiui už pagalbą seniūnijai ir aktyvią visuomeninę veiklą įteiktos mero padėkos.
Pristatant 2022 metų Šeduvos miesto seniūnijos ataskaitą padėkota bendruomenės nariams bei pristatyti nuveikti darbai: sutvarkyti ir išasfaltuoti keliai bei gatvės, miesto parke prieš estradą atnaujinta aikštelės danga, Progimnazijos g. trinkelėmis išklotas pėsčiųjų takas, pastatyti suoliukai, seni žibintai pakeisti LED žibintais.
Gyventojai aktyviai domėjosi tolimesniu kelių asfaltavimu bei vandentvarka 2023 metais.
Radviliškio rajono savivaldybės informacija
Paskutinis atnaujinimas: 2023-02-09 16:05:16