Pasirinkite kalbą

Naujienos

Savivaldybės vadovų sveikinimas Vietos savivaldos dienos proga

2024 m. Spalio 10 d.


Gerbiamieji kolegos,

nuoširdžiai sveikiname Jus Vietos savivaldos dienos proga. Dėkojame už profesionalumą, atsidavimą savo darbui ir supratingumą, sprendžiant gyventojų problemas, už naujas idėjas ir jų įgyvendinimą, kuriant ir puoselėjant Radviliškio kraštą.

Profesinės šventės proga linkime sveikatos, neišsenkančios energijos ir sėkmės, dirbant prasmingą darbą dėl mūsų krašto žmonių. 

Su švente!

Pagarbiai

Radviliškio rajono savivaldybės meras Kazimieras Račkauskis, 
vicemerai Jurgita Sidarienė ir Alfredas Juozapavičius bei 
Administracijos direktorė Eglė Ivanauskytė

Paskutinis atnaujinimas: 2024-10-10 11:52:31