Šeduvoje prasidėjo profesionalios muzikos koncertų ciklas „Sugrįžimai“
2025 m. Kovo 26
d.
Šeduvos kultūros ir amatų centras įgyvendina projektą „Profesionalios muzikos koncertų ciklas „Sugrįžimai“. Kovo 25 d. Šeduvos Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčioje įvyko pirmasis šio ciklo koncertas, kurį dovanojo senosios muzikos ansamblis „Pulchra in Fortis“. Renginys buvo ypatingas, sujungęs muziką su giliais dvasiniais išgyvenimais.
Keturių menininkių – Karolinos Parmas, Rūtos Vox, Mariannos Purinnos ir Eglės Rudokaitės – kruopščiai parinkta Baroko muzikos programa kvietė klausytojus patirti šviesias ir tamsias emocijas, džiaugsmą ir skausmą, išgyventi subtilią pusiausvyrą tarp liūdesio ir džiaugsmo. Koncerto tikslas buvo ne tik suteikti muzikos grožį, bet ir paskatinti gilų apmąstymą, prisimenant Šv. Pauliaus kvietimą: „džiaukitės su besidžiaugiančiais, verkite su verkiančiais“ (Rom 12, 15). Tai buvo akimirka, kai klausytojai galėjo susitapatinti su kitais, palaikyti vieni kitus ir rasti atgaivą tiek kūnui, tiek sielai.
Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba, Radviliškio rajono savivaldybė.
Šeduvos kultūros ir amatų centro informacija ir nuotraukos
Paskutinis atnaujinimas: 2025-03-26 10:47:05