Pasirinkite kalbą

Naujienos

Šiaurės šalių čempionate radviliškietė imtynininkė iškovojo pirmąją vietą

2024 m. Gegužės 8 d.


Gegužės 2–5 d. Helsinborgo mieste, Švedijoje, vyko 2024 m. Šiaurės šalių čempionatas, kuriame varžėsi patys pajėgiausi imtynininkai ir imtynininkės iš Latvijos, Estijos, Suomijos, Danijos, Norvegijos, Švedijos ir Lietuvos.

U17 amžiaus grupėje 69 kg svorio kategorijoje radviliškietė Greta Tverskytė iškovojo pirmąją vietą.

Pirmoje kovoje Greta nugalėjo Švedijos imtynininkę Olivija Johansson rezultatu 9:2. Kitoje kovoje prieš radviliškietę neatsilaikė Suomijos imtynininkė Aamu Rintamaki, Greta šią kovą laimėjo rezultatu 12:2. Trečioje kovoje G. Tverskytė nugalėjo švedę Sara Lind rezultatu 6:0. 

Sveikiname Gretą!

Sportininkų informacija ir nuotraukos

Paskutinis atnaujinimas: 2024-05-08 15:32:34