Skėmių seniūnijos gyventojams pristatyti rajone ir seniūnijoje 2022 m. atlikti darbai
2023 m. Vasario 6
d.
Pociūnėlių kultūros namuose vasario 2 d. susirinko Skėmių seniūnijos gyventojai, kurie norėjo išgirsti Radviliškio rajono savivaldybės vadovų, Skėmių seniūnijos seniūnės, Pociūnėlių pagrindinės mokyklos pavaduotojo, l. e. direktoriaus pareigas, ataskaitas.
Renginio pradžioje Pociūnėlių pagrindinės mokyklos šeštokė Miglė Malinauskaitė pristatė pranešimą „Pociūnėliai 21-ajame amžiuje: 21 įdomus faktas“ (šį pranešimą 2022 m. rudenį ji kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Roma Buivydiene buvo parengusi respublikinei konferencijai, vykusiai Kėdainių r. Akademijos gimnazijoje). Skėmių seniūnijos seniūnė Ingrida Gladkienė pasidžiaugė, kad į renginį atvyko nemažai svečių: Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė, administracijos direktoriaus pavaduotojas Justinas Pranys, Žemės ūkio skyriaus vedėjas Alfredas Juozapavičius, Statybos ir viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Gintautas Vičas, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Laisvūnas Vaičiūnas, UAB ,,Baisogalos bioenergija“ atstovas Edmundas Valba, Radviliškio rajono vietos veiklos grupės ,,Radviliškio lyderis“ pirmininkas Romas Kalvaitis, Grinkiškio seniūnijos seniūnė Giedrė Bložienė.
Radviliškio rajono savivaldybės mero 2022 m. veiklos ataskaitą pristatė ir į susirinkusiųjų klausimus atsakė meras Vytautas Simelis. Apie atliktus darbus rajone, iškilusias problemas bei jų sprendimą pasakojo administracijos direktorė Jolanta Margaitienė, skyrių vedėjai Alfredas Juozapavičius, Gintautas Vičas, Laisvūnas Vaičiūnas, ,,Baisogalos bioenergijos“ atstovas Edmundas Valba. Skėmių seniūnijos seniūnė Ingrida Gladkienė pateikė seniūnijoje 2022 m. nuveiktų darbų ataskaitą, o Pociūnėlių pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotojas, l. e. direktoriaus pareigas, Zigmas Kačinauskas supažindino, kaip gyveno mokykla.
Vakaro metu buvo padėkota žmonėms, kurie padeda seniūnijai, yra aktyvūs. Meras Vytautas Simelis įteikė padėkas Jurui Sadzevičiui ir Romai Buivydienei. Seniūnė Ingrida Gladkienė padėkojo Birutei Andriuškienei, Rasai Saikauskienei, pasveikino Pociūnėlių miestelio bendruomenės pirmininkę Giedrę Petrėtienę ir Skėmių kaimo bendruomenės pirmininkę Birutę Sliosorienę, taip pat svečius ir seniūnijos specialistus. Skėmių traktieriaus šeimininkės svečius pavaišino namine duona.
Šitaip darbingai, šventiškai ir jaukiai praėjo Skėmių seniūnijos renginys, skirtas aptarti 2022 m. rajone ir seniūnijoje atliktus darbus.
Skėmių seniūnijos informacija
Paskutinis atnaujinimas: 2023-02-06 15:55:51