SU GRAŽIAUSIA METŲ ŠVENTE, MIELOSIOS MAMOS IR MOČIUTĖS!
2024 m. Gegužės 3
d.
Nuoširdžiai sveikinu Jus visas Motinos dienos proga. Tegul kartu su gražiausiais pavasario gėlių žiedais Jus aplanko laimė ir dvasinė ramybė, vaikų meilė, dėkingumas ir pagarba. Būkite laimingos, sveikos ir stiprios!
Nuoširdžiai
Kazimieras Račkauskis,
Radviliškio rajono savivaldybės meras
Paskutinis atnaujinimas: 2024-05-05 06:17:09