Sudūzgė „Kultūros avilys“
2023 m. Kovo 7
d.
Pirmą pavasario penktadienį Radviliškio miesto kultūros centro didžiąją sceną užpildė talentingas, veržlus ir aktyvus jaunimas. Kovo 3 dienos vakarą įvyko išskirtinai jaunimui skirtas renginys, kurio metu praūžė jaunųjų atlikėjų, grupių koncertas, diskusija „Mes (ne)žinome, ko norime“ bei asociacijos Radviliškio rajono jaunimo klubo „Kultūros avilys“ atidarymas.
Renginį griausmingai atidarė Radviliškio miesto kultūros centro muzikinė grupė (Gretė Každailytė, Gabrielius Verdingas, Aivaras Zdanys, Kristupas Miškinis, Emilis Tabokas) renginiui pristačiusi naują dainą „Ateis naktis“. Po įspūdingo muzikinio pasirodymo vyko ilgai planuoto, atsakingai ruošto asociacijos Radviliškio jaunimo klubo „Kultūros avilys“ atidarymas ir pristatymas visuomenei. Simbolinę atidarymo juostelę perkirpo idėjos iniciatorės: kultūros centro direktorė Indrė Ginkevičienė, projektų vadovė ir klubo valdybos narė Vaida Norkevičienė bei klubo pirmininkė Svetlana Viluskienė. Duris atvėręs jaunimo klubas lauks aktyvių, iniciatyvių ir kūrybiškų jaunuolių nuo 14 iki 29 metų. Klubo veikloje netrūks meninių, kultūrinių, pilietinį aktyvumą skatinančių veiklų, gerųjų patirčių susitikimų, o norintys realizuoti savo idėjas bus kviečiami įgyvendinti jaunimui dar daugiau galimybių atveriančius projektus.
Scenoje tą vakarą vieni kitus keitė solistai, duetai ir jaunimo muzikos grupės. Savo muzikiniais talentais su žiūrovais dalinosi solistės Enrika Skeberdytė, Smiltė Kadžiulytė, scenoje tą vakarą debiutavusi grupė „Siluetai“ (idėjinis grupės vadovas Aivaras Zdanys) ir jau gerai radviliškiečiams pažįstama grupė „Lizdas“. Taip pat į svečius atvyko Ramintos ir Tautvydo duetas iš Šiaulių, daugiau nei 15 metų sceninę patirtį sukaupusi grupė „Neto“ (vadovė Nerilė Bernotienė) iš Kuršėnų, grupė „Šaukštai po pietų“ (vadovas Mantas Babrauskas) iš Šiaulių, grupė „Teka“ su buvusia radviliškiete Paulina, o koncertą užbaigė grupė „Kopa“ iš Vilniaus.
Pertraukoje tarp muzikinių pasirodymų linksmai ir išradingai renginio vedėjai Gretė Každailytė ir Gabrielius Verdingas kalbino jaunimo organizacijų atstovus ir su jais dirbančius atstovus. Savo mintimis, patirtimi ir idėjomis jaunimui pasidalino grupės „Teka“ vokalistė, buvusi Lizdeikos gimnazijos mokinė Paulina Urbelytė, Radviliškio jaunimo centro „Jaunimo erdvė“ jaunimo darbuotojas Mindaugas Vilnius, jaunimo reikalų koordinatorius Rimvydas Aleknavičius, Lietuvos moksleivių sąjungos Radviliškio skyriaus pirmininkė Melita Mikalevičiūtė, Šiaulių Dainų muzikos mokyklos mokytojas ir grupės „Šaukštai po pietų“ vadovas Mantas Babrauskas, grupės „Neto“ vadovė Nerilė Bernotienė, jaunieji šauliai Ąžuolas Tamošiūnas ir Vytenis Binkis, o klubo „Kultūros avilys“ pirmininkė Svetlana Viluskienė pakvietė prisijungti prie klubo veiklos.
Pasibaigus renginiui dalyviai ir organizatoriai neskubėjo namo, vaišinosi rėmėjų paruoštomis vaišėmis, dalinosi renginio emocijomis, kūrė naujas idėjas, planavo naujus muzikinius susitikimus scenoje. Džiaugiamės, kad renginys draugėn suvedė jaunimą, jaunimo organizacijas ir visus tuos, kuriems rūpi Radviliškio krašto jaunuoliai. Norisi tikėti, kad tai taps svarbiu jaunimo kultūros istorijos etapu Radviliškyje.
Dėkojame visiems prisidėjusiems prie šio renginio vieningos, skambios, spalvingos SĖKMĖS!
Ačiū renginio rėmėjams, Radviliškio greito maisto užkandinėms „Rollka“, „Niam Niam“, „Jurvikas“, „Trolių pica“. Sotus jaunimas – laimingas jaunimas!
Radviliškio miesto kultūros centro informacija ir nuotraukos
Paskutinis atnaujinimas: 2023-03-07 15:51:03