Pasirinkite kalbą

Naujienos

Susitikime su ministre – dėmesys mokykloms ir sporto infrastruktūrai

2025 m. Rugsėjo 11 d.


Radviliškio rajono meras Kazimieras Račkauskis ir Seimo narys Saulius Luščikas Vilniuje susitiko su Švietimo, mokslo ir sporto ministre Raminta Popoviene. Per pasitarimą aptarti prasidėję mokslo metai, mokytojų trūkumo problema bei sporto infrastruktūros atnaujinimo galimybės.

„Mūsų rajono bendruomenė labai vertina mokytojus, bet akivaizdu, kad kai kurių dalykų specialistų šiandien trūksta. Ir trūkumą jaučiame ne tik mes, bet ir kiti regionai. Džiaugiuosi, kad ministrė išgirdo mūsų nuogąstavimus ir valstybės mastu bus ieškoma sprendimų, kad mokiniai ateityje neliktų be reikalingų pamokų“, – sakė Radviliškio rajono meras K. Račkauskis.

Didelis dėmesys susitikime skirtas ir sporto infrastruktūrai. Kalbėta apie galimybes sparčiau atnaujinti senus aikštynus bei ieškoti finansavimo naujiems projektams. Tai itin aktualu rajono mokykloms ir bendruomenėms, kurios laukia saugių ir šiuolaikiškų erdvių sportui.

Radviliškio rajone šiuo metu rekonstruojamas Baisogalos gimnazijos sporto aikštynas ir rengiami planai statyti dengtą futbolo maniežą Radviliškio mieste. 

„Aikštynai svarbūs ne tik sportui – jie padeda vaikams išlikti sveikiems, aktyviai leisti laiką ir augti bendruomenėje. Man svarbu, kad mūsų rajono vaikai turėtų tinkamas sąlygas augti sveiki ir aktyvūs. Ministrė užtikrino, jog šie klausimai bus svarstomi, ir tai teikia daug vilčių“, – pabrėžė meras.

Susitikimo metu sutarta toliau glaudžiai bendradarbiauti, kad Radviliškio rajono švietimo bendruomenė ir jaunimas gautų tai, ko labiausiai reikia – stiprius mokytojus, modernias ugdymo erdves ir tinkamą valstybės dėmesį.

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2025-09-11 09:42:49