Trys karaliai užbaigė kalėdinį laikotarpį Radviliškyje
2023 m. Sausio 9
d.
Kaip ir kiekvienais metais Trijų karalių apsilankymas užbaigė kalėdinių švenčių laikotarpį Radviliškio mieste. Sausio 6 d. Radviliškio Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčioje po Šv. Mišių trys išminčiai – Kasparas, Merkelis ir Baltazaras atvyko nešini brangiomis dovanomis ir nuoširdžiais linkėjimais radviliškiečiams. Jiems iškeliavus užgesinti miesto Kalėdų eglės po bažnyčios skliautais suskambo literatūrinė – muzikinė kompozicija „Dievui ir artimui“.
Muzikinę programą atliko aktorės Nomedos Bėčiūtės ir kanklininkės Reginos Marozienės duetas. Muzikinis vakaras buvo pripildytas R. Mikutavičiaus ir M. Martinaičio tekstų, pritariant kanklėms. Skambėjo A. Lapinsko, J. S. Bach'o, V. Raduš'o, E. Satie kūriniai ir R. Marozienės autorinės improvizacijos. Talentingų moterų duetas sužavėjo visus neabejingus poezijai, kanklių muzikos skambesiui bei visiems žmogiškiems jausmams.
Visiems linkime pačių gražiausių metų, šilumos, taikos ir ramybės Jūsų namams.
Radviliškio miesto kultūros centro informacija ir nuotraukos
Paskutinis atnaujinimas: 2023-01-09 16:47:15