Pasirinkite kalbą

Naujienos

Tvarumo edukacija bibliotekoje

2024 m. Birželio 3 d.


Birželio 3-iąją Radviliškio viešojoje bibliotekoje svečiavosi viešnios iš Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro – Rasa Gelžinytė ir Jurgita Udrienė. Specialistės moksleiviams vedė edukaciją „Žalioji ateitis: mūsų atsakomybė ir veiksmai“. 

Šioje edukacijoje dalyvavo Sidabravo gimnazijos šeštokai, kuriuos atlydėjo mokytoja Rūta Tamošiūnienė bei Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos pirmokai su mokytojomis – Raimonda Mieliauskiene ir Renata Kašėtaite. 

Moksleiviai klausėsi pranešimo apie gamtos išsaugojimo galimybes, atkreipė dėmesį į svarbias rūšiavimo taisykles bei patys išmėgino tinkamai rūšiuoti atliekas. Po pranešimo vyko žinių patikrinimas ir vaikai dalyvavo viktorinoje – nugalėtojai apdovanoti prizais. 

Renginys organizuotas įgyvendinant Radviliškio viešosios bibliotekos programą „TVARI BIBLIOTEKA“.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

Paskutinis atnaujinimas: 2024-06-03 15:19:37