Pasirinkite kalbą

Naujienos

Ugdymo įstaigų pagaminti nameliai papuoš Prezidentūros eglę

2022 m. Lapkričio 21 d.


Jau antrus metus Radviliškio rajono savivaldybės ugdymo įstaigos atsiliepia į Pirmosios ponios D. Nausėdienės kvietimą prisidėti kuriant stebuklingą Šv. Kalėdų nuotaiką Lietuvos sostinėje Vilniuje, sustiprinant Valstybę savo bendryste. Radviliškio rajono ugdymo įstaigų vaikučių, mokytojų, tėvelių rankomis sukurti namukai – kupini namų jaukumo, meilės ir gėrio – sukuria bendrą jaukių, šiltų ir taikių namų viziją.

Alksniupių, Gražinos pagrindinių mokyklų, Vaižganto progimnazijos, Šiaulėnų, Grinkiškio, Šeduvos, Baisogalos gimnazijų, Šeduvos lopšelio-darželio bendruomenių pagaminti kalėdiniai nameliai papuoš Lietuvos Respublikos prezidentūros eglę, kuri spinduliuos visų Lietuvos žmonių vienybės jėgą. 

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2022-11-21 16:09:05