Vaikų dienos centras „Ąžuoliukas“ paminėjo Tarptautinę vaikų gynimo dieną
2022 m. Birželio 6
d.
Vasaros pradžia visuomet atkeliauja su visame pasaulyje švenčiama Tarptautine vaikų gynimo diena. 1949 metais Tarptautinės moterų federacijos sesijoje buvo įteisinta Birželio 1-oji – Tarptautinė vaikų gynimo diena, o pirmą kartą ji paminėta 1950 metais. Ši diena primena visiems apie būtinybę saugoti ir ginti vaikų teises, bei suteikia daugiau dėmesio ir džiaugsmo mūsų mažiausiems gyventojams.
Birželio 1-ąją Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro vaikų dienos centre „Ąžuoliukas“ vyko šventė Vaikų gynimo dienai paminėti. Vaikų dienos centro socialinės darbuotojos Jelena Vyšniauskienė ir Inga Ragauskaitė, VDC „Ąžuoliukas“ lankytojai, kartu su Radviliškio Vinco Kudirkos ir Vaižganto progimnazijų mokytojomis Rūta Dorofėjiene, Joalita Čapaitiene bei šių mokyklų mokiniais organizavo nuotaikingą šventinį renginį. Vaikų dienos centro „Ąžuoliukas“ salėje susirinkusius šventės dalyvius atvyko pasveikinti RPBSPC direktorė Rita Pranė Vilimaitė, direktorės pavaduotoja Žydrūnė Plungienė, Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Šiaulių apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus Radviliškio rajone patarėja Larisa Paurienė. Po sveikinimo žodžių, svečiai įteikė vaikams atminimo dovanėles.
Renginio metu netrūko geros nuotaikos, juoko, staigmenų. Vaikai susiskirstę komandomis šoko „Just Dance“, kurio metu varžydamiesi demonstravo miklumą ir geriausius judesius. Taip pat renginio dalyviai turėjo galimybę išbandyti savo žinias bei sumanumą viktorinoje „Pasikrizenkime“ bei protmūšyje „Smegeninis“. Iš tiesų, sprendžiant uždavinius, krizenimo buvo daug. Pertraukėlių metu šventės dalyviai vaišinosi pačių atsineštais bei paruoštais užkandžiais bei gėrimais. Šventės pabaigoje visi buvo apdovanoti padėkos raštais, diplomais bei dovanėlėmis.
Džiugu, kad šventės metu vaikai ne tik smagiai leido laiką, bet ir dirbdami komandoje patyrė bendrystės jausmą ir kūrybinį džiaugsmą.
Nuoširdžiai dėkojame Vinco Kudirkos ir Vaižganto progimnazijų mokytojoms bei mokiniams už šventės organizavimą bei dalyvavimą. Taip pat vaikų dienos centro savanorėms, Lizdeikos gimnazijos mokinėms: G. Plungaitei, G. Kvedaraitei ir A. Iljinaitei, už pagalbą renginio metu.
Renginys organizuotas, įgyvendinant RPBSPC VDC „Ąžuoliukas“ laisvalaikio organizavimo veiklas. RPBSPC VDC veiklas finansuoja LR SADM ir Radviliškio r. savivaldybė.
Informacija parengė: RPBSPC VDC „Ąžuoliukas“
Paskutinis atnaujinimas: 2022-06-06 13:24:03