Pasirinkite kalbą

Naujienos

Veiklą pradėjo naujoji nacionalinė Greitosios medicinos pagalbos tarnyba

2023 m. Liepos 18 d.


Liepos 1 d. oficialiai darbą pradėjo naujoji nacionalinė Greitosios medicinos pagalbos (GMP) tarnyba. Per nepilnus dvejus metus įgyvendinus greitosios pagalbos pertvarką, atskirai veikusios 48 GMP stotys sujungtos į vieną tarnybą su būstine Kaune. Sukūrus naują organizaciją gyventojams pagalba bus teikiama vadovaujantis vienodais standartais, greitosios pagalbos darbuotojams bus gerinamos darbo sąlygos.

Skaityti visą straipsnį.

Paskutinis atnaujinimas: 2023-07-18 14:37:45