Veiklą pradėjo naujoji nacionalinė Greitosios medicinos pagalbos tarnyba
2023 m. Liepos 18
d.
Liepos 1 d. oficialiai darbą pradėjo naujoji nacionalinė Greitosios medicinos pagalbos (GMP) tarnyba. Per nepilnus dvejus metus įgyvendinus greitosios pagalbos pertvarką, atskirai veikusios 48 GMP stotys sujungtos į vieną tarnybą su būstine Kaune. Sukūrus naują organizaciją gyventojams pagalba bus teikiama vadovaujantis vienodais standartais, greitosios pagalbos darbuotojams bus gerinamos darbo sąlygos.
Skaityti visą straipsnį.
Paskutinis atnaujinimas: 2023-07-18 14:37:45