Vertinga respublikinio projekto „Olimpinis mėnuo“ dovana Pociūnėlių pradinukams
2024 m. Sausio 30
d.
Pociūnėlių pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai džiaugiasi dovana, kurią gavo iš respublikinio projekto „Olimpinis mėnuo“ organizatorių. Dovana išties vertinga!
Pradinukai jau ne vienerius metus dalyvavo Lietuvos tautinio olimpinio komiteto organizuojamajame projekte „Olimpinis mėnuo“, kurį globoja pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė. Projektas vykdomas vieną rudens mėnesį – keturias savaites. Pradinukai buvo kviečiami mankštintis, bendrauti su olimpiečiais, gilinti savo žinias fizinio aktyvumo, sveikos mitybos, kokybiško poilsio bei emocinės sveikatos temomis. Projektas finišavo lapkričio 6-ąją ir Prezidentūroje tuomet įvyko burtų traukimo ceremonija, per kurią visos projekte dalyvavusios klasės galėjo laimėti organizatorių bei rėmėjų įsteigtų prizų. Mūsų mokyklos pavadinimas buvo ištrauktas šios ceremonijos metu, o prieš Kalėdas mokyklą pasiekė didžiulis siuntinys. Tai laimėtas prizas – stalo teniso komplektas. Dabar teniso stalas stovi mokyklos antrojo aukšto koridoriuje, ir pertraukų metu renkasi pasimokyti žaisti stalo tenisą ne tik pradinukai, bet ir vyresni mokiniai.
Gauta dovana padeda pociūnėliečiams praktiškai įgyvendinti projekto „Olimpinis mėnuo“ tikslą – skatinti fizinio raštingumo ugdymą, padėti mokiniams atrasti sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą kaip linksmą ir naudingą veiklą, supažindinti su olimpinėmis vertybėmis bei principais – pagarba, draugyste, tobulėjimu.
Giedrė Petrėtienė, Pociūnėlių pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytoja
Paskutinis atnaujinimas: 2024-01-30 14:39:20