Pasirinkite kalbą

Naujienos

Vėtroms šėlstant tegul skamba daina

2023 m. Gruodžio 4 d.


Gruodžio 1 dieną į Radviliškio viešąją biblioteką rinkosi neįgalieji. Čia vyko tradicinis Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos organizuojamas renginys – koncertas „Vėtroms šėlstant tegul šildo daina“ ir Tarptautinės žmonių su negalia dienos paminėjimas.

Koncertą pradėjo mūsų ansamblis „Gabija“, vadovaujamas Romos Apšegienės. Jis atliko tradicinę dainą, šio renginio „himną“ apie rudenį. Išklausius keletą dainų, atliktų mūsų kolektyvo, Radviliškio rajono  neįgaliųjų draugijos pirmininkė Jūratė Bredulskienė pristatė svečius ir pasveikino visus su artėjančia neįgaliųjų diena. Sveikinimų sulaukėme iš Radviliškio rajono savivaldybės vicemerės Jurgitos Sidarienės. Roma Apšegienė kartu su muzikos mokyklos mokytoja Diana Sabuliene atliko keletą romansų.

Mūsų renginyje dalyvavo Radviliškio rajono policijos komisariato darbuotojos. Jos priminė, kaip išlikti saugiems gatvėse ir visiems susirinkusiems padovanojo atšvaitų, kad būtume matomi.

Scenoje dainavo Kutiškių daugiafunkcio centro moterų vokalinis ansamblis „Vėtrungė“ (vad. R. Apšegienė). Jį keitė Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Radviliškio rajono filialo kolektyvas „Pasagėlė“. „Pasagėlės“ moterys ne tik dainavo, bet ir suvaidino linksmą intermediją apie laikrodžių remontininkę.

Paskutinis pasirodė Šeduvos miesto neįgaliųjų draugijos vokalinis ansamblis „Verdenė“ (vadovė Evelina Stalgienė). Šeduvos moterys atliko visų pamėgtas ir žinomas dainas. Žmonės kartu dainavo, bendravo prie arbatos puodelio.

Irena Vilniuvienė,
Radviliškio raj. neįgaliųjų draugijos pirmininkės pavaduotoja

Paskutinis atnaujinimas: 2023-12-04 11:48:54