Vinco Kudirkos progimnazijos mokytojai sėmėsi patirties vieni iš kitų
2023 m. Gruodžio 15
d.
Gruodžio 13 dieną Vinco Kudirkos progimnazijos mokytojai skyrė laiką mokymui ir mokymuisi: antrą kartą organizuotas gerosios patirties sklaidos renginys „Mokinių skaitmeninė kompetencija ir prasmingas ugdymo turinys“. Praktinių mokymų dirbtuvėse, išbandę dirbtinio intelekto (DI) ir programos Google Jamboard galimybes, mokytojai kalbėjo apie DI stiprybes, silpnybes, galimybes ir grėsmes (SSGG). Darbo grupėje, kurioje patirtimi dalijosi PUG ir pradinių klasių mokytojai, prisiminti ir palyginti praėjusiais metais konferencijoje kelti klausimai: kas padeda ir kas trukdo plėtoti mokinių skaitmeninę kompetenciją. Trečioji mokytojų grupė sužinojo apie galimybę naudotis tinklalaidžių turiniu ne tik pamokose, susipažino su tarptautine svetaine „Plastiko piratai“ bei jos teikiamomis galimybėmis, išbandė MOBIS sistemą, diskutavo, kaip ir kur mokytojai naudoja skaitmeninius įgūdžius savo asmeniniame gyvenime.
Renginio metu kilusias mintis ir emocijas mokytojai aptarė keramikos dirbtuvėse, kiekvienas pasigamino sau išskirtinį rankų darbo dubenėlį, kuris papuoš šventinį kalėdinį stalą.
Vinco Kudirkos progimnazijos informacija
Paskutinis atnaujinimas: 2023-12-15 11:16:16