Pasirinkite kalbą

Naujienos

Vyko draugijos „Lietuvai pagražinti“ Radviliškio skyriaus valdybos susirinkimas

2022 m. Rugsėjo 16 d.


Rugsėjo 15 dieną, ketvirtadienį, Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojo kabinete vyko draugijos „Lietuvai pagražinti“ Radviliškio skyriaus valdybos susirinkimas. Buvo aptarti organizaciniai, finansiniai ir projektinės veiklos klausimai. Taip pat svarstytas kvietimas dalyvauti konferencijoje „Gamta. Žmogus. Miestas“.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2022-09-16 09:50:29